Fantasy-Svet.net

Fantasy-svet (web a fórum) => Fórum => : Whitewash April 02, 2008, 22:42:41: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash April 02, 2008, 22:42:41
V tomto topic-u sa budú písať všetky oznamy pre užívateľov. Samotný topic je zamknutý a môžu doňho prispievať len administrátori/moderátori (dúfam že aj tí) a na diskusiu je určený samostatný topic. Dôvod je veľmi jednoduchý: ak vám bude svietiť nový príspevok v tejto diskusii, znamená to, že pribudol ďalší nový oznam, a nie len diskusný príspevok. Užívatelia by si vo vlastnom záujme mali všetky oznamy prečítať, pretože neznalosť pravidiel neospravedlňuje  :police:  :crazy2:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash April 05, 2008, 17:00:04
: Peter394 (trošku prepísaný smiley )
OZNAM: Užívatelia by nemali pridávať príliš veľa príliš podrobných informácií o svojich obľúbených knižkách a spisovateľoch do úvodného príspevku pri zakladaní nového topic-u. Ide hlavne o prehľadnosť, nech nemusí každý scrollovať 2 hodiny kým sa dostane k ďalším príspevkom. Neskôr môžte samozrejme v danom topic-u diskusiu ďalej rozvinúť a prípadne spomenúť aj ďalšie a podrobnejšie fakty. (avšak musí to byť normálna diskusia, t.j. nie že tam dáte dva príspevky hneď za sebou dlhé 2 kilometre   :coolsmiley: ). Navyše v lete bude spustený samotný web fantasy-portalu - http://fantasy-svet.net (ktorého je toto fórum súčasťou) a tam budú redaktori pridávať okrem iného podrobné informácie o všetkých fantasy knihách a autoroch


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash April 27, 2008, 16:09:17
Užívateľom používajúcim Internet Explorer sa môže toto fórum zobrazovať "zväčšené". Ide o to, že IE nie veľmi dobre zvláda zobrazovanie stránok v UTF-8 kódovaní, ktoré je na tomto fóre použité. Odporúčame použiť prehliadače Mozilla Firefox (http://www.mozilla-europe.org/sk/products/firefox/) alebo Opera (http://www.opera.com/), ktoré toto kódovanie zobrazujú správne. (tieto prehliadače sú dokonca dostupné aj pre iné operačné systémy, ako napr. Linux)

Prečo sme sa rozhodli používať UTF-8 namiesto klasického Windows1250:
Odpoveď je jednoduchá - kvôli univerzálnosti tohoto kódovania (obsahuje jednotnú abecedu pre takmer všetky medzinárodné/národné znaky, vrátane azbuky, písmen s diakritikou, symbolu eura atď...). UTF-8 nám takisto veľmi uľahčuje prácu s fórom a jeho databázou...

Pre zvedavcov - viac info o UTF-8 (http://www.utf-8.sk/)

EDIT: Táto "chyba" zobrazenia by sa už v IE nemala prejavovať, napriek tomu však odporúčame používať Operu alebo FF  8)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 01, 2008, 22:15:21
Prebehol upgrade systému fóra na novú verziu. V prípade akýchkoľvek problémov ich hláste tu (http://forum.fantasy-svet.net/index.php/board,22.0.html)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 15, 2008, 21:58:16
Možno som to už niekde písal...
Na fóre máte možnosť nastaviť upozorňovanie na nové príspevky / súkromné správy e-mailom na adresu, ktorú máte nastavenú v profile.

Hore treba kliknúť na tlačítko Profil, potom v paneli v ľavej časti klik na Upozorňovanie a email. Tam si zaškrtnete tie možnosti podľa toho čo chcete/nechcete...

Čo sa týka upozorňovania na PMky, tiež treba ísť do nastavení profilu, a potom naľavo možnosť Nastavenie súkromných správ.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 18, 2008, 09:59:00
Keďže som v Cvičisku spomenul tie varovania, tak sem napíšem, o čo ide...

Za každé porušenie pravidiel vám moderátori / administrátori môžu udeliť varovanie. Pokiaľ už varovanie máte, ďalším udelením sa zvýši jeho úroveň (napríklad keď aj napriek prvému varovaniu znovu porušíte pravidlá, budete mať potom už úroveň 2).
Úrovne sú dokopy 4:
 
0 - bez varovania
1 - Prvý stupeň - verejné napomenutie, userovi vo všetkých príspevkoch svieti pri mene zelené napomenutie
2 - Druhý stupeň - nutné schváliť / odmietnuť každý jeho príspevok moderátormi + svieti žlté napomenutie
3 - Nesmie posielať príspevky ("umlčanie") + svieti oranžové napomenutie
4 - Úplný BAN

Úroveň varovania vždy postupne klesá, takže pokiaľ máte druhú úroveň a prestanete (konečne :buck2: ) porušovať pravidlá, po istom čase sa varovanie zníži na 1. a po ďalšom istom čase sa úplne vypne  :) Jedine 4. úroveň (ban) sa nenuluje sama, tú musí (vo výnimočných prípadoch) ručne zrušiť niektorý administrátor.

O každej zmene vášho stavu varovania budete automaticky informovaní PM správou.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 22, 2008, 14:15:09
Karma

Určite si niekto z vás všimol také číselko, že Karma, ktoré svieti vo vašich príspevkoch pod menom.
Ide o akýsi merač obľubenosti užívateľov na fóre. Čím vyššie číslo karmy nejaký užívateľ má, tým je medzi ostatnými obľúbenejši.
Každý užívateľ môže raz za hodinu pridať alebo ubrať inému používateľovi jeden bod z jeho karmy. Čiže ak vám niekto pomôže a chcete ho odmeniť, tak v tom jeho príspevku proste kliknete na odkaz Karma +. Ak sa vám daný príspevok nepáči, alebo si myslíte, že je nejakým spôsobom "od veci" kliknete na tlačítko Karma -.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Ginevra May 23, 2008, 19:22:48
Všetkým užívateľom sa dáva na vedomie, že od dnešného dňa moderátorské rady posilní Nymphadora17, ktorej touto cestou prajeme veľa moderátorských úspechov O0

A trošku staršia novinka (neviem, ako sme na to mohli zabudnúť)...moderátorka Petraela bola za svoju aktivitu a kreatívne nápady povýšená na Globálneho moderátora, tak teda pozor na ňu!  ;)

//Gin, GLOBÁLNEHO  ;) Lokálny je ten, ktorý moderuje len určité konkrétne podfórum  ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 25, 2008, 14:31:36
Pred chvíľou pribudli nové smajle... akurát ma štve, že sú spravené pre biely podklad a teda na tomto tmavom vyzerajú blbo... hmm


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash June 03, 2008, 14:13:36
Keby niekto nevedel, tak na fóre si môžete nastaviť viacero možností upozornenia na nové príspevky/topic-y atď...

Ak chcete sledovať nejaké podfórum/sekciu, tak jednoducho stlačte také tlačidlo s výkričníkom:
(http://img233.imageshack.us/img233/2681/beznzvunu0.th.png) (http://img233.imageshack.us/my.php?image=beznzvunu0.png)
Ak chcete sledovať nové príspevky v konkrétnom topic-u, podobné tlačítko sa nachádza aj v samotnom topic-u. Nastaviť upozornenia si môžte v nastaveniach svojho profilu, vľavo možnosť Upozornenie a email.

Štandartne akonáhle do nejakého topicu niečo napíšete, aktivuje sa vám upozornenie a pri novom príspevku v danom topic-u vám príde mail.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash June 05, 2008, 22:24:34
V profile vám pribudlo ďalšie políčko, ktoré si môžete vyplniť: zamestnanie/škola  :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash June 06, 2008, 12:19:37
Ďalšie dve veci pribudli do profilu... (tlačítko Profil, tlačítko Osobné údaje naľavo).. keby ste mali návrhy na ďalšie veci do profilu, kľudne to napíšte do topicu Diskusia k oznamom...


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash July 21, 2008, 17:45:28
Sekcie OffTopic a O nás boli trochu reorganizované a spojené do jednej. Ak by ste niečo nevedeli nájsť, môžete použiť vyhľadávanie (http://forum.fantasy-svet.net/index.php?action=search)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash August 14, 2008, 13:24:32
Pred chvíľou do profilu pribudlo vééľa polí, ktoré si môžete vyplniť, tak smelo do toho  :P


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash August 23, 2008, 10:16:34
Bolo potrebné vykonať optimalizáciu niektorých systémových tabuliek fóra, čo malo bohužiaľ za následok zmazanie všetkých vlastných nastavení v profile  :angry:  (mám na mysli tie rozšírené políčka ako Záľuby atď....)
Užívateľom sa ospravedlňujeme  :angel: a prosíme ich, aby si tieto polia vyplnili znova.

(táto optimalizácia bola jednorázová záležitosť, v budúcnosti ju už nebude potrebné znova robiť, takže nastavenia v profile vám už ostanú  ;) )


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash October 03, 2008, 22:42:19
Síce trošku v neskorších hodinách, ale predsa :D

Dnešným dňom bola povýšená Bruja z pozícíe redaktorky do funkcie webmastera, čím jej pribudli nové práva, ale aj povinnosti (aj keď verím, že sú milé, a že ju budú baviť :) ) No a Bruji týmto želám veľa šťastia, sily a energie pri vykonávaní tejto funkcie :)  :thumbup:

PS: Upírky už budú rady, že majú v rase aj webmasterku, a snáď už nebudú chcieť nasilu premutovať na upíra mňa  :angel:

PS2: Ešte treba vybrať pre webmastera nejaký vhodný piktogram  :angel:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash November 11, 2008, 21:48:15
Po dlhšom čase došlo k zmene v skupine moderátorov :)

Novými (alebo staronovými) moderátormi sú:
- Caterhine
- Mirka7990
- Nymphadora17
 :cool:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash January 05, 2009, 23:19:01
Na fóre pribudla ďalšia moderátorka, o ktorej sme už dlhší čas uvažovali, stala sa ňou Kalien, ktorej chcem touto cestou popriať veľa šťastia, energie, ale aj nervov, ktoré si niekedy práca moderátora vyžaduje :)
Good luck   :thumbup:

// Vitaj medzi moderátormi Kalien :) Mirka


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash January 27, 2009, 01:01:05
Tak, neprešiel dlhý čas a opäť raz niekoho povyšujeme ;) tentoraz je to Caterhine, ktorá sa stáva ďalšou webmasterkou a spolu s Brujou bude dohliadať na všetky možné zákutia F-S (aj keď to robila aj predtým, ale teraz už aj oficiálne ;) ) Verím, že aj napriek povinnostiam, ktoré Ti z nového postu vyplývajú, budeš túto prácu vykonávať aj naďalej s rovnakým nadšením, ako doteraz  :thumbup:  :flower:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Caterhine January 29, 2009, 13:24:22
Vedenie fóra sa rozhodlo, že prvé vyhodnotenie snahy rás bude už 1. februára.

To znamená, že body budú vymazané a začne sa od začiatku od nuly. Nebojte sa, všetky doterajšie záznamy budú uvedené v Sieni slávy, ktorá sa pre tento účel vybuduje, aby sa každý, kto bude mať chuť mohol k výsledkom vrátiť.

Aké bude odmenenie víťaznej rasy ešte nie je známe, keďže sa o tom admini len dohadujú.

Pre pripomenutie, body môžete získať za tieto aktivity:
pridanie novinky, knowledge záznamu -filmu, knihy, hry,.., recenzie
za tip na novinku
za pomoc s Faun galériou
za vytvorenie avataru pre vašu alebo inú rasu


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash February 10, 2009, 20:05:41
Vyhodnotenie rás teda prebehlo úspešne, kdesi na fóre je aj rebríček  :vamp3:

A keďže sme s touto súťažou len začínali, a viac-menej sme len skúšali, ako to dopadne, tak výhra tentokrát nebude žiadna vecná cena, ako to väčšinou v takýchto súťažiach býva :) Potešíme vás trochu netradične, a to tak, že všetkým elfom budú dočasne o niečo zvýšené práva (na obdobie dvoch mesiacov). Všetci elfovia budú mať moderátorské práva v topic-och, ktoré založia, kdekoľvek na fóre a okrem toho sa ešte dohadujeme na jednom prekvapení ;) No a budúce kolo súťaže bude už naostro, a v súvislosti s týmto je možné zase druhé prekvapenie ;) a možno nebude len jedno  ;)

Nechajte sa prekvapiť  :vamp3:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Caterhine February 15, 2009, 17:56:00
Ako ste si už isto všimli, jednou zo súčastí Fantasy-svet.net je aj Fan Fiction sekcia. Pre spisovateľov, ktorí už majú nejaké tie skúsenosti, ale aj pre tých, ktorí s písaním len začínajú, máme konečne dobrú správu. Spustenie Fan Fikcie bude oficiálne už 1. MARCA. Tento dátum je významný aj pre ďalšiu udalosť. Spolu s Fan Fiction sekciou sa spustí aj Faunova galéria.

Ako isto chápete, nie každý dostane status FF autor (tento status si už teraz môžete všimnúť na dolnej časti stránky). Podmienkou jeho získania bude, aby ste nám postali úryvok zo svojej práce, na základe ktorej vám tento status pridelíme. Podrobné informácie budú zverejnené vo fore Fan Fiction, ktorého vznik ste si už isto všimli. :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Petraela February 25, 2009, 20:14:20
S potešením vám oznamujem, že novou redaktorkou stránky fantasy-svet.net, sa stala naša milá užívateľka
foaly (http://forum.fantasy-svet.net/index.php?action=profile;u=538)!
Chcem jej zablahoželať v mene celého webu a popriať jej veľa úspechov. Bystrú myseľ a ostré brko, foaly!


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 23, 2009, 06:52:43
Niekedy počas budúceho týždňa (25. až 30. 5.) bude prebiehať SW upgrade fóra, teda je možné, že bude istý čas nedostupné. Je tiež možné, že počas doby upgradovania budú ovplyvnené aj ostatné časti F-S, ktoré sa môžu správať neštandardne (napríklad, kým sa upgrade nedokončí, bude zablokované prihlasovanie, tým pádom sa vám určite nepôjde prihlásiť ani z/do iných častí F-S)

Ďakujeme za pochopenie  :vamp3:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 27, 2009, 22:05:14
Ten update by mal nastať, ak všetko dobre pôjde, zajtra :)

Budem sa to snažiť spraviť doobeda, kým budete v škole/robote/hocikde, aby ste neboli dlho odstrihnutí od webu


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash May 28, 2009, 13:12:02
Systém bol aktualizovaný, v prípade akýchkoľvek chýb ich treba hlásiť :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Petraela September 21, 2009, 10:44:29
V nasledujúcich týždňoch sa bude mierne meniť štruktúra fóra, to znamená, že sa napríklad niektoré témy z indexu presunú hlbšie do fóra a nahradia ich nové. Upravia sa niektoré zle zaradené témy a topicy. A vytvorí sa nová sekcia, ale o tej neskôr. Ďakujeme za porozumenie a nezlatnite sa ak nenájdete niektoré svoje obľúbené témy na svojom mieste  ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Caterhine November 15, 2009, 09:01:53
Fantasy svet môžete už nájsť aj na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Fantasy-svet/173133379170?v=wall

Budeme sa snažiť, aby ste aj tu našli aktuálne informácie.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash December 18, 2009, 18:26:11
V týchto chvíľach prebiehajú určité úpravy a aktualizácia Shopu, preto je možné, že istý čas táto funkcia nebude fungovať, prosíme o strpenie ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash December 18, 2009, 23:51:16
Shop by už mal opäť fungovať, spravili sme nejaké zmeny, banka vám dáva úroky 2% denne, avšak zaviedli sme aj poplatok za vklad a výber z účtu ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash December 19, 2009, 13:04:28
Pre toto kolo medzirasovej bodovej súťaže sme sa rozhodli pristúpiť k nasledovným experimentálnym zmenám:

  • preradenie niekoľkých členov vedenia do iných rás - chceme motivovať k činnosti aj ostatné rasy a chceme, aby mala každá rasa približne rovnakú šancu vyhrať :)
  • obmedzenie kupovania bodov do rás - toto kolo si body pre rasy v shope budú môcť kupovať len bežní užívatelia, teda nie administrátori, webmasteri, redaktori ani moderátori


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Petraela January 14, 2010, 18:59:17
Ako ste si iste všimli fórum prešlo malou zmenou. Sekcia Fantasy filmy a seriály sa rozdelila na podskupiny.
Fantasy filmy
Sci-Fi filmy
Horory
Animované filmy


Topici môžete zakladať priamo v kategórii do ktorej film patrí. Ak si nie ste istí, či je film Sci-fi. fantasy, horor alebo nespadá ani do jednej kategórie založte o ňom topic v sekcii Iné filmy.

Dúfam, že sme pomohli zvýšiť prehľadnosť na našom fóre a tak sa tu budete ľahšie a lepšie orientovať.

Prajeme príjemnú zábavu :): Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash March 08, 2010, 22:07:57
Z dôvodu obťažovania spambotmi bola pri registrácii zavedená dodatočná kontrola, treba správne opísať dve slová z obrázka.

Ďakujeme za pochopenie.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash August 04, 2010, 16:02:36
Bolo zmenené zobrazovanie počtu bodov v rasách vo vašom profile a príspevkoch.

Odteraz sa zobrazujú dve čísla oddelené lomítkom. Prvé z nich označuje počet vašich bodov v aktuálnom kole (to, čo sa na konci kola vynuluje), druhé číslo označuje celkový počet vami získaných bodov odo dňa založenia vášho účtu. Podľa tohto celkového počtu je možné zoraďovať užívateľov v zozname (http://forum.fantasy-svet.net/index.php?action=mlist).


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash August 31, 2010, 18:57:46
Vzhľadom na to, že v poslednom čase sa tu začal rozmáhať offtopic a moderátori ho tým pádom musia mazať, rád by som pripomenul, že za časté offtopicovanie, resp. porušovanie iných pravidiel, môžu moderátori strhávať body do rasy, vo výnimočných prípadoch môže byť udelené aj napomenutie.  :police:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Bruja September 01, 2010, 17:50:24
Možno si už podaktorí všimli, že im boli vymazané príspevky. Off topic príspevky, ktoré odvádzajú diskusiu úplne mimo témy a je ich priveľa, budú aj naďalej vymazávané, keď sa k nim ja alebo niekto iný dostane. Na pokecy máte možnosť používať súkromné správy, chat a e-maily. Myslite na to, že ak sa niekto pozrie napríklad do témy Eragon, chce sa rozprávať o Eragonovi a nie čítať o tom, ako má kto z užívateľov pravdu a ako mu iný užívateľ ďakuje a ako hentomu ťahali minulý týždeň zub a ďalší ho zase obdivuje, že to prežil v zdraví. Ak nemáte čo k danej téme povedať, radšej nepíšte nič a počkajte na nové príspevky. Premazávame témy preto, lebo nechceme skončiť ako mnohé fóra, kde postupne vzniká neorganizovaný bordel.  :cool:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash October 21, 2010, 21:52:33
Pozor, pozor! Fantasy-Svet má oddnes nového webmastera!

Rady našich webmasterov posilní Lectrice, ktorá už doteraz ochotne, a možno aj na úkor svojich ostatných povinností, odvádzala na stránke veľký kus práce.
Lectrice, prajem Ti, aj v mene Fantasy-Sveta, veľa šťastia, aj naďalej veľa kopancov od múz (ale zase nie až príliš veľa, lebo také kopnutie na správne miesto potom dosť bolí ), mnoho radosti a ešte viac úspechov ;)

Všetko naj a gratulujem k povýšeniu ;)

Aj ja sa pridávam. :) B.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Lectrice October 21, 2010, 22:36:29
Ďakujem veľmi pekne Whitewash... snáď nesklamem :)

//Som presvedčený, že nie  ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash November 08, 2010, 10:09:38
Tak, a ďalší kariérny postup je tu!

Shaola sa oddnes stáva novou redaktorkou. Gratulujem a týmto jej želám veľa kopancov od múz a "slín" pri písaní  :thumbup: :applause:


Aj ja gratulujem! A prajem jej to isté :) Lectrice


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola November 08, 2010, 18:19:47
dakujem.. a rovnako ako lectrice dufam,ze nesklamem.. :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Caterhine December 02, 2010, 19:17:45
Milí užívatelia,

touto cestou by som sa chcela s vami rozlúčiť. Moje dvojročné pôsobenie na tejto stránke, vo vedení, sa skončilo. Verím, že sa vám moje súťaže a iné nápady páčili, že ste si ich poriadne užili. Verím, že sa vám na stránke bude páčiť tak ako doteraz.

Trošku dopredu, ale chcela by som vám popriať všetko najlepšie k blížiacim sa sviatkom, poriadne si ich užite.

Caterhine
Webmasterka F-S


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash December 02, 2010, 22:44:15
Aj tebe prajem všetko najlepšie k blížiacim sa Vianociam a celkovo, do budúcna :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash December 16, 2010, 00:28:16
Ako ste si už všimli, na stránke sa udiali isté personálne zmeny :)
Predovšetkým vám s radosťou oznamujem, že Lectrice sa znova vrátila medzi nás a opäť zastáva pozíciu webmasterky. Kaja, prajem ti ešte veľa veľa radosti na Fantasy-Svete, a tiež, aby tých starostí bolo čo najmenej :)
Novou webmasterkou sa takisto stáva Shaola, ktorej týmto tiež k povýšeniu gratulujem :)
Naše rady ako moderátorky posilnili tiež Luu, Lussy Noir Meteur a evka8d, ktorým taktiež gratulujem a prajem im v tejto pozícii veľa moderátorských úspechov, aby pod ich rukou bolo fórum vždy upratané bez "pavučín" v podobe spamov a offtopicov :D
 
Bruje a Petraele sme sa rozhodli dať tituly čestných členov, pretože ich pracovné a iné povinnosti im, bohužiaľ, nedovoľujú v ich pôvodných funkciách (webmasterka, adminka) plnohodnotne zotrvávať. :(


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash December 17, 2010, 00:09:52
Vyhodnocovanie bodov v rasách (a samozrejme aj vynulovanie čiastkových bodov) sa udeje 1.1.2011 :) preto ak ešte chcete pomôcť svojej rase predbehnúť nejakú inú, tak šup-šup do práce, aby ste to stihli  :thumbup:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash December 31, 2010, 02:21:15
V organizácii fóra došlo k určitým zmenám, ktoré, veríme, že pomôžu fórum sprehľadniť :)

- Sekcia Fantasy literatúra bola premenovaná na všeobecne Literatúra a rozdelená na podsekcie Fantasy, Sci-fi, Horor a Iné. Sekcia Fantasy sa ešte bude ďalej deliť, na tomto sa pracuje :)

- Mytológia bola presunutá do kategórie k hrám, výtvarníctvu a hudbe

- Sekcie o hudbe (metal, stredoveká, soundtracky...) boli presunuté pod jednu nadradenú sekciu Hudba (v kategórii Hudba, Hry, Výtvarníctvo, ...)

- Anime bolo presunuté tak, aby sa táto sekcia ukazovala priamo na indexe fóra


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Lectrice January 01, 2011, 14:11:36
Aby sme trošku rozložili sily v jednotlivých rasách, tak sme sa rozhodli, že Shaola sa od dnes stáva čarodejníčkou a Lectrice prechádza k elfom.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash January 02, 2011, 22:52:26
Od dnes sú bodované aj poviedky vo fan-fiction. Za každú jednorázovku, alebo kapitolu v kapitolovej, môžte získať od 1 do 10 bodov (to závisí od toho, ako bude na tom vaša poviedka po štylistickej a gramatickej stránke, či bude zrozumiteľná, nebude chaoticky písaná a podobne). Rozhodujúce slovo má osoba, ktorá bude túto poviedku schvaľovať.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Stormy January 20, 2011, 11:40:17
Milí užívatelia,

prešli už dva roky od toho, ako som stisla tlačítko registrovať a vošla do tohto sveta plného fantasy a sci-fi. Rok a pol z tohto obdobia som bola redaktorkou, ale dnes sa to mení.
Rozhodla som sa tohto postu vzdať a prenechať ho niekomu, kto je šikovnejší, ochotnejší a je väčší tímový hráč ako ja. Bolo to krásne obdobie, ktoré som tu s vami prežila, ale takto to bude lepšie.

Rada som vás spoznala a pevne verím, že noví redaktori budú stránku rozširovať dvakrát tak dobre, ako som to robila ja. Prajem vám veľa úspechov v budúcnosti a pevne verím, že všetky vaše sny sa stanú skutočnosťou.

S pozdravom, Stormy :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash January 27, 2011, 21:42:56
Od tejto chvíle sa budú vaše odoslané "príspevky" do spravodajstva (novinky, KB, recenzie - predovšetkým sa to týka KB) bodovať podľa premenlivej stupnice.
Základ ostáva rovnaký (novinka - 10,  KB - 20, recenzia - 15), ale schvaľujúci webmaster môže udeliť aj nižší počet bodov.
Tento počet závisí predovšetkým od kvality vyplneného KB (množstvo a rozsah informácií, či sú vyplnené všetky políčka a pod.), ale aj od toho, či bolo potrebné v zázname niečo opravovať (gramatické chyby a podobne) a na koľký krát dané KB dorábate (niekto, kto na prvý krát pridá kvalitné KB, s ktorým je minimum práce, veľmi pravdepodobne získa plný počet bodov, ak však treba niekoho viackrát "naháňať", aby danú informáciu/informácie doplnil, pochopiteľne plný počet už získať nemôže). Samozrejme, ak ide o nového užívateľa, alebo užívateľa, ktorý ešte s KB záznamami doteraz skúsenosti nemal, bude sa to brať do úvahy.
Vo výnimočných prípadoch sa môže udeliť aj viac bodov, ako je základ, maximálne však o 5 bodov viac, ako je maximum pre danú kategóriu.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash February 07, 2011, 23:29:49
MonkaAriel sa oddnes stáva novou redaktorkou, srdečne jej k tomuto postu v mene celého vedenia F-S gratulujem a prajem veľa novinárskych "slín" a silné pero  :applause:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: MonkaAriel February 07, 2011, 23:31:07
Jeej, ďakujem :)  :jumpinlove: Budem sa snažiť nesklamať  ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola June 03, 2011, 01:04:48
veľmi sa teším, že vám môžem oznámiť, že

Luu sa stala novou redaktorkou :)

a

Lenide zasa posilnila moderátorské rady :)

obidvom gratulujem a prajem (ako je už zvykom) veľa "kopancov" od múz, trpezlivosti a veľa redaktorských a moderátorských úspechov! ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola July 15, 2011, 15:58:11
dnes prebehla na fantasy-svete ďalšia zmena vo vedení. Nebojte sa, nie je to nič zlé, naopak.. s radosťou vítam medzi nami novú redaktorku Georgianu, ktorá bude mať na starosti hlavne fikciu  ;) prajeme veľa úspechov :applause:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Georgiana July 15, 2011, 23:28:50
ďakujem!! :wave2: :wave2:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: edvordo July 25, 2011, 19:55:36
Opäť prebehla aktualizácia fóra. V prípade akýchkoľvek problémov, budem rád, keď ich nahlásite .: týmto smerom :. (http://forum.fantasy-svet.net/index.php/board,22.0.html) :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola August 16, 2011, 09:55:21
a máme tu ďalšiu zmenu farby - k modrým prestúpila Mercy, ktorú týmto vítam ako novú redaktorku a prajem veľa veľa úspechov, kopancov od múz, a veľa trpezlivosti s nami ostatnými :2funny:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: edvordo September 12, 2011, 22:37:30
Možno si to už niektorí všimli, ale pred niekoľkými dňami som prirobil, konkrétne do profilu, jednu vec, ktorá verím, že poteší. Ide totiž o zoznam tém založených daným užívateľom. Každý si môže pozrieť buď to svoje, alebo cudzích témy, ktoré založil. :)

Užívať nad 18 s rozumom, pod 18, bez :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola October 08, 2011, 22:01:54
Máme tu niekoľko zmien vo vedení:

Mercy sa stala novou webmasterkou

a

Natasha (ktorá má post už dávnejšie) je naša redaktorská posila :)

obom prajem veľa zdaru :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy October 23, 2011, 17:58:36
V mene vedenia by som všetkých užívateľov chcela poprosiť o jednu vec. Jedná sa o mini súťaže, ktoré tu prebiehajú a ktoré má vždy niekto na starosti.

 Pokiaľ sa v budúcnosti stane, že daná osoba, ktorá má súťaž na starosti sa rozhodne, že súťaž už či už nemôže alebo nechce riadiť ďalej a chce ju prenechať niekomu inému, bolo by fajn keby o tom niekto z vedenia vedel. :)

Nie je problém s tým, aby súťaž prebral niekto iný :)  len nás o tom prosím informujte. Nechcem tým povedať že vám tu teraz musíme všetko schvaľovať ale toto by sme asi mali vedieť. :)
Takže nabudúce keď sa podobná situácia stane napíšte prosím Edovi, Shaole, Elle alebo mne :)

Ďakujem za pozornosť :D


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: edvordo October 30, 2011, 23:51:14
Pri príležitosti Halloweenu, tak ako každý rok, aj tentorok ponúkame možnosť naladiť si nick do halloweenskej podoby :) Kto b mal záujem, nech mne napíše súkromnú správu a ja mu nick v priebehu dňa zmením :) Ostane vám potom do stredy :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Lenide October 31, 2011, 13:25:21
Prosím Vás, neposielajte tie mená mne :D ale - Tekvičkový duch edvordo
Dakujem :D


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy October 31, 2011, 15:03:17
Nezabudnite, že o 15:30 sa na chate koná súťaž - Halloweensky kvíz :) dúfam že prídete :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola November 01, 2011, 17:42:16
Možno ste si už všimli (no veľmi pravdepodobne nie), že sa na stránke zmenil systém pridávania recenzií. Odteraz nemôže pridať recenziu každý. Tak budete mať istotu, že recenzia, ktorú si prečítate, bude na určitej úrovni a určite to bude recenzia. :)
V dohľadnom čase môžte očakávať i zmenu zobrazovania recenzií na hlavnej stránke.

Špeciálne pri tejto príležitosti nám pribudla nová funkcia, ktorou je RECENZENT.

A pri tejto príležitosti Vám chcem oznámiť i to, že našimi prvými Recenzentmi sú Bruja a Stormy!
Obom prajem veľa úspechov, veľa prečítaných kníh a chuti písať o nich :computer: :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy November 07, 2011, 12:06:49
Chcela by som požiadať všetkých, ktorí prispeivajú alebo v budúcnosti chcú prispievať na FS formou noviniek alebo KB, ale teda hlavne KB, aby si pred tým ako budú nejaké písať skutočne prečítali ad jedna toto:

http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,4181.0.html

a potom aj toto:

http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,479.0.html

Ide mi o to, že sa často objavujú prípady kedy v KBčkach chýbajú rôzne časti  (nie sú vyplnené) a pritom pri ich kontrole a schvaľovaní tie informácie jednoducho nájdeme a doplníme. (čo znamená, že sa tvorca KB s hľadaním veľmi nenamáhal) Samozrejme pokiaľ do daného políčka nie je čo napísať to neriešim.
Ďalšia vec je, že sa častokrát pýtate na veci, ktoré sú v týchto postupoch uvedené a vysvetlené a keby ste si ich aspoň zbežne prebehli nemusíte sa na to pýtať. Samozrejme tým nechcem povedať, že by nás (mňa) vaše dotazy obťažovali a pokojne sa pýtajte. :) Ale takisto som niektorých už viacktrát upozorňovala na jednu a tú istú vec a stále ju veselo ignoruje. :wallbang:


Takže upozorňujem, že za pridanie KB záznamu je síce 20 bodov, ale to neznamená, že ich musíte dostať. Pokiaľ bude v KB niečo chýbať a my to tam doplníme, alebo sa tam budú stále opakovať nejaké chyby bude za KB pridelených menej bodov. Samozrejme pokiaľ sa vám nezdá počet bodov, ktoré ste dostali stačí sa ozvať a bude vám to vysvetlené :D

Ďakujem za pozornosť :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy November 18, 2011, 09:19:25
No napíšem to preistotu aj sem. Máme jedno nevé pravidlo ohľadom pridávania noviniek - pokiaľ chcete pridať novinku, napíšte najskôr Georgiane o akú novinku sa jedná. Ide o to, že v poslednom čase sa nám opakovali prípady, kedy sme mali jednu novinku 2x. Užívatelia nevidia do schvaľovania, takže pokiaľ niekto napíše novinku a nie je ešte uverejnená, stane sa, že deň dva na to niekto napíše presne rovnakú novinku. Aby sme sa tomuto teda vyhli, napíšete Georgiane akú novinku píšete a ona vám odpovie či náhodou už taká novinka nie je v schvaľovaní :)
možno sa vám zdá, že sa to trochu komplikuje, ale bude to tak určite efektnejšie ako napísať novinku a zistiť, že za ňu nič nedostanete, lebo ju včera napísal už niekto iný.  :wallbang:
Vzhľadom na toto pravidlo upozorňujem, že od teraz každý, kto pridá novinku, ktorá bude duplicitná a neopýtal sa pred tým G. nedostane za ňu žiadne body (do teraz sme dávali aspoň 4-5bodov za námahu aj keď novinku sme nemohli zverejniť).

Hawk dohovoril som  :police:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy November 20, 2011, 21:46:44
Z Flavel sa dnes stal recenzent :) týmto jej blahoželám a prajem veľa inšpirácie pri písaní recenzií :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: edvordo December 21, 2011, 14:42:31
Kto by rád Vianočné meno, tak zdvihnite paprčku ............... nad klávesnicu a pošlite mi PMku s vysnívaným Vianočným meno .. :)
Váš Ded Maróz edvordo :vamp3:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: edvordo January 06, 2012, 01:54:10
Po dohode s kolegyňami, webmasterkami, sme sa rozhodli znížiť počet rás. K tomuto kroku sme pristúpili kvôli tomu, že aktuálny počet aktívnych užívateľov mierne poklesol a už nepostačoval na rovnomerné pokrytie užívateľov v rasách.

To znamená, že náš Fantasy Svet opustila jedna z rás. Môžno ste si to už všimli, možno nie, no tou rasou, ktorá sa oddelila z nášho sveta, je rasa Kentaurov. Boli skvelou rasou a nikdy na nich nezabudneme :) Zostáva po nich len prázdne miesto v našich srdciach :)

[minúta ticha za kentaurov]


Ale tým, že sa rasa kentaurov musela oddeliť, zostali nám tu nezaradení užívatelia. Keďže viem, že niektorých z Vás, pôvodne kentaurov, táto správa mierne nepotešila, nechcem byť na Vás hneď zlý a zaradiť Vás pomocou skriptu. A preto Vám dávam možnosť mi do 2 týždňov (14 dní) napísať PMku, do ktorej zo zvyšných rás by ste chceli patriť. Vo všetkých rasách sú úžasní ľudia, verím že zapadnete pohodovo. :) Po tejto časovej lehote Vás roztriedi náš súkromný triediaci konárik :)


Toľko odo mňa a verím, že nám, aj napriek tejto možno drasticky vyzerajúcej zmene, zostanete verní a budete sa naďalej cítiť príjemne v našej spoločnosti :)
Hakuna matata & keep smiling:)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: evka8d January 06, 2012, 02:05:06
To je mi naozaj ľúto, kentaurov som mala rada, budú nám tu všetkých chýbať  :slider-horse:
Aj keď mi trošku doľahlo, že to nie sme my, lebo v rase mám taký pocit, že veľmi aktívni nie sme  :shy2:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy January 14, 2012, 11:58:05
Chcela by som všetkých poprosiť  :police:... máme tu tému "aké KB robíme" - tá téma je tu preto, aby keď pridávate nejaké KB tak ste to tam napísali, aby sa nestalo, že urobíte viacerí rovnaké KB.  :rolleyes: Napriek tomu sa to stalo. :buck2: Ani jedno KB ktoré je teraz v schvaľovaní nevidím, že by bolo v tejto téme. :police: Otázka na vás teda znie: Ako máme obodovať KB ktoré bolo pridané ako druhé a rovnaké ako prvé (samozrejme od iného užívateľa) keď ten druhý nemal odkiaľ vedieť o tom, že to KB niekto robí lebo ho nezapísal do témy? :) :) :) prosím vás píšte to tam aby sme sa potom my nemuseli pasovať s podobnými dilemami.... som si istá, že to zvládnete lebo ste všetci nesmierne šikovní :) :)

EDIT: Takto :) nejaký závar z toho. Keď budete robiť KBčka vždy to napíšte do tej témy dobre? neznamená to že si tam budete rezervovať knihy a filmy dopredu ale budete tam písať na čom robíte a čo ste dali do schvaľovania :) a predídeme tejto situácii :) súhlas? :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola April 11, 2012, 00:25:12
možno ste to niektorí už postrehli, no ak nie, tak vám s radosťou oznamujem, že sa nám vrátil náš skvelý admin  -

Whitewash

vítame ho späť, a dúfame, že sa ho už tak ľahko nezbavíme :angel: :2funny:


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Georgiana April 11, 2012, 10:09:28
vítame ho späť veru :) (i keď ja sa s ním vlastne nepoznám, lebo za čias jeho pôsobenia som sa tu vyskytovala iba ako FF autor :D )
len sa chcem uistiť, resp. upresniť - to znamená, že sa vrátil ako admin a Edo končí, alebo budú dvaja (ako rímski konzuli :D ) ?? :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola April 11, 2012, 11:10:26
preboha nie!! edko samozrejme ostáva :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash April 12, 2012, 21:50:37
No a mne neostáva nič iné, len poďakovať všetkým za privítania, keď už (ako to ella napísala v novinke?) sa šarmu  webmasteriek nedá odolať :D :D :D  :angel:

True Story :D S.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Shaola June 14, 2012, 11:04:01
Som rada, že Vám môžem po dlhom čase oznámiť, že nám pribudol nový redaktor :)

Vítam medzi nami Yaonee

a želám jej, nech to tu s nami vydrží a nech jej to píše :angry2: ;)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash September 17, 2012, 15:06:44
Kvôli častému zakladaniu  duplikátnych tém novými užívateľmi bola táto možnosť (zakladať nové témy) Roľníkom odobratá. Prispievať do existujúcich tém môžu samozrejme aj naďalej. Toto obmedzenie sa netýka žiadnej ďalšej hodnosti (Lovec a vyššie).

Ak by ste potrebovali založiť tému, ktorá tu naozaj nie je (a podľa vás by mala byť), ozvite sa niektorému z moderátorov/webmasterov/administrátorov (alebo počkajte, kým nedosiahnete potrebnú hodnosť :) )


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Whitewash November 01, 2012, 14:29:48
Z dôvodu hromadných registrácií spamovacích účtov v poslednom období (ktoré pravdepodobne dokážu prekonať aj Google ReCAPTCHA systém - opisovanie obrázkov pri registrácii) platí až do odvolania obmedzenie nových registrácií na Fantasy-Svete. Po každej registrácii bude nutné potvrdiť svoju adresu kliknutím na odkaz v Potvrdení o registrácii, ktoré vám príde mailom na adresu, ktorú ste si dali do profilu.


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy January 01, 2013, 19:00:17
Tak pozor pozor!! Máme tu novoročnú súťaž o knihy Hobit a trilógiu PP v novom vydaní :) Zajtra začíname tak chcem vidieť veľa odpovedí a hlavne správnych :) http://www.fantasy-svet.net/novinka//1720/S-Tolkienom-do-noveho-roku.html


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Mercy January 11, 2013, 12:34:33
Reklama

Takže keďže ste si to už niektorí všimli tak aby ste sa nemuseli pýtať - áno na hlavnej stránke FS pribudli reklamné bloky. Zobrazujú sa medzi novinkami, v bočnom ľavom paneli ale aj v konkrétnych novinkách (umiestnenie je stále v štádiu testovania a riešenia). Doteraz táto stránka (so všetkým čo zahŕňa) fungovala na báze financovania viac menej vedením, (či už sa jednalo a platenie hostingu, domény, poštovného...) ale bohužiaľ náklady sa stále zvyšujú, viete, že sme menili hosting aj preto lebo sme sa rozrástli a potrebovali sme viac miesta, robíme pre vás stále súťaže a poštovné a balné v dnešnej dobe tiež niečo stojí. Prvotným krokom ako vzniknutý problém vyriešiť je práve reklama. Preto sme ju na stránku umiestnili. Ale aby sme na tejto reklame aj nejaké tie peniažky zarobili, potrebujeme predovšetkým vašu pomoc. Aby podobná reklama zarábala je nutné aby na ňu niekto klikal. A preto by sme vás chceli požiadať, aby ste ju miesto ignorovania sem tam použili, klikli na ňu (nechali stránku nabehnúť, možno na nej urobili nejaké dva prekliky) a tak nám pomohli zabezpečiť nejaký ten cent, ktorý je vlastne aj pre vás :) myslím, že dva tri krát denne pokiaľ tu ste, kliknúť na reklamu by nemusel byť problém čo poviete? :)
Pripravujeme aj iné veci ako nejak finančne túto stránku zabezpečiť ale na tom všetkom sa ešte pracuje a toto je zatiaľ najjednoduchší spôsob ako začať. A začať nejak treba nie? :) Takže ďakujem za pozornosť a aj za každý váš klik, ktorý nám pomôže zabezpečiť ďalšie plynulé fungovanie tejto stránky :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: edvordo February 14, 2013, 21:19:20
Keďže turboimagehost.com (populárny portál na vkladanie obrázkov do tém v začiatkoch ale aj v súčasnoti na našom fóre) sa z nejakých dôvodov v pár posledných dňoch tvári, ako šíriteľ škodlivého softvéru identifikovaný viacerými na sebe nezávislými antivírusovými programami, nastavil som dočasne slovo "turboimagehost" ako cenzúrované slovo, aby sa namiesto tém nezobrazovali upozornenia. Budem priebežne situáciu sledovať a ak upozornenie zmizne, tak cenzúrované slovo odtránim. Dovtedy, prosím, požívajte iné portály na vkladanie obrázkov, do tém. Je ich veľa, ale spomeniem napríklad imageshack.us alebo photobucket.com. S obomi mám skúsenosti a aktívne ich používam pre svoje účely :)

V súvislosti s tým sa môže stať, že v témach kde boli vložené obrázky, cez vyššie menovaný portál, sa tieto obrázky nebudú zobrazovať. Takýchto tém je veľa, väčšinou to bývajú obrázky v úvodných popisoch, a nie je v mojich reálnych silách zmeniť odkazy vo všetkých aby sa opäť zobrazovali aj bez portálu turboimagehost.com, preto vás prosím o zhovievavosť v tomto smere. Riešením môže byť, že napíšete autorovi témy, aby dané obrázky skúsi nahodiť ešte raz, ale na iný portál alebo počkať, či sa situácia nevyrieši sama na strane turboimagehost :)

Ďakujeme za pochopenie :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Ella February 13, 2014, 14:50:10
Zrejme ste si všimli malú zmenu na fóre, no pokiaľ nie, tak vedzte, že včera naša milá Shaolka opustila svoj post webmasterky a stala sa z nej recenzentka. Čo vám budem hovoriť, som z toho smutná, no na druhej strane s radosťou oznamujem, že ku mne pribudli ďalšie dve skvelé osôbky, a tými sú Yaonee a Georgiana, ktoré veľmi dobre poznáte. Oddnes sa vám teda spoločne v takejto vynovenej zostave budeme snažiť denne prinášať tie najlepšie novinky zo sveta fantasy, sci-fi a hororu, ako aj tie najzaujímavejšie súťaže o skvelé ceny. :)


: Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Yaonee January 18, 2015, 12:35:27
Oznam pre užívateľov fóra

Všetky lokálne súťaže, ktoré momentálne na fóre prebiehajú, majú od tohto dňa rovnaké bodové ohodnotenie. Každý, kto sa do nejakej súťaže zapojí a podarí sa mu umiestniť na jednom z troch výherných miest, získa body do svojej rasy v nasledujúcej výške:


1. miesto - 20 bodov
2. miesto - 15 bodov
3. miesto - 10 bodov
4. miesto až X. miesto - 5 bodov

Zmena nastane i pri každoročnom vyhodnocovaní prebiehajúceho medzirasového súboja. Ceny, čiže peknú zmes zaujímavých vecných cien, si neodnesie iba náhodne vyžrebovaný príslušník rasy, ktorá celoročný boj vyhrala, ale aj najúspešnejší zberatelia bodov v každej rase, ktorí sa umiestnili na prvom mieste.

Body môžu od dnešného dňa pre svoju rasu zbierať aj moderátori jednotlivých súťaží či súťažných aktivít. Za moderovanie na konci každého mesiaca budú odmenení 30 bodmi do svojej rasy. 

I súťaže v Magickom kotli sa dočkali malých zmien. Raz do mesiaca v ňom budete môcť súťažiť o exkluzívny balíček špeciálnych bodov do svojej rasy. Tento špeciálny balíček vám prinesie nasledujúci počet bodov:

každý účastník, ktorý sa do prebiehajúcej aktivity zapojí aspoň dva razy, si za účasť odnesie body vo výške od 10 do 50 bodov do rasy / počet bodov sa bude odvíjať od náročnosti prebiehajúcej súťažnej aktivity

1. miesto - 500 bodov
2. miesto - 250 bodov
3. miesto - 150 bodov

Kedy bude súťaž s týmto atraktívnym balíčkom špeciálnych bodov do rasy prebiehať, sa vám oznámi maximálne týždeň vopred!

Užívatelia, ktorí sa pravidelne zapájajú aj do súťaží na hlavnej stránke, a sú registrovaní na našom fóre, môžu získať za svoju snahu ďalšiu peknú odmenu. Každé zapojenie sa do prebiehajúcej súťaže na hlavnej stránke prinesie 30 bodov do rasy, za ktorú na fóre bojujú.

Pozor!

Vzhľadom na zmeny, ktoré bodovanie prináša, a aj preto, že chceme byť spravodliví, budeme pravidelne sledovať položku Rasy, v ktorej sa nadchádzajú záznamy o pridelených bodoch. Ak v nich nájdeme zakúpené body do rasy, nebudú do prebiehajúceho medzirasového boja započítané! 

Zmena udeľovania bodov nastala aj pri KB záznamoch, recenziách a novinkách na hlavnej stránke. Zaujímavé články, obsiahlejšie texty, rozhovory, ako aj novinky o trošku dlhšie, ako býva zvykom, budú automaticky obodované vyšším počtom bodov. Štandardne písané články i KB záznamy budú obodované pôvodným počtom bodov, aký sa zvykol udeľovať.

Ak sledujete aj našu stránku na Facebooku a niekedy niečo okomentujete, prihráte raz začas tip na zaujímavú udalosť, a tak podobne, môže sa stať, že vás niečím pekným odmeníme

Rovnako tak sa oplatí sledovať aj našu hlavnú stránku, ktorá už čoskoro bude opäť plná zaujímavých súťaží, a to vrátane najaktuálnejších komiksových titulov!

Ďakujem za vašu pozornosť a želám vám príjemný pobyt na fóre (a aj webe) :): Re: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra
: Yaonee April 24, 2015, 15:01:44
Dnes sa rozposlali všetky ceny, až na zápisníky - nečakane bolo Cyhtrô pozvané na jeden market, takže vzali so sebou úplne všetko, čo zatiaľ neschlo, alebo nečakalo na iné spracovanie. Tak sa mi kolega ospravedlnil a opýtal sa ma, či si počkám na úplne nový tovar... nenamietala som.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.