Fantasy-Svet.net

Fantasy-svet (web a fórum) => Súťaže => Téma založená: Lectrice Január 02, 2010, 01:08:29Názov: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice Január 02, 2010, 01:08:29
Viem, že už existuje téma pripomienky a návrhy, ale napadlo mi, že by bolo fajn, keby sa do tejto témy vyjadrili užívatelia konkrétne o súťažiach :)

Takisto by som chcela touto cestou vedeniu FSka navrhnúť, ak sa tento topic ujme, aby prípadne aj rozdávali body, ak sa im nejaký nápad zapáči, bude originálny, alebo ho použijú :)

Verím, že je tu veľa užívateľov, ktorí majú skvelé nápady. Keďže som tá, čo tento topic založila napíšem vám sem svoje nápady :)

Možno sú niektoré nevhodné, ale keďže sa tu organizujú tie minisúťaže, tak by ste mohli dať napr:

- aby sme hádali, akú fantasy postavu predstavuje nejaký vyseknutý kúsok z celého obrázka.. ktorý je zväčšený - zameraný na detail - hádam som to napísala zrozumiteľne :)
-ďalším nápadom by mohol byť napríklad, že nám tu dáte ukážky niekoľkých sekúnd soundtrackov z fantasy filmov a my by sme museli uhádnuť, z ktorého je to filmu
- alebo by ste nám mohli dať tipovačky.. príklad - Koľko príspevkov napíše Petraela za obdobie od x do y.. samozrejme uzavreli by ste tipovanie ešte predtým, aby to potom poslední tipujúci neboli vo výhode :) a podľa mňa je monžstov otázok, ktoré by sa dali odtipovať
- alebo by ste nám mohli dať aj nejaké šifry - myslím to tak, že by ste dali nejaký nadpis filmu, alebo hoci aj citát z fantasy knihy a nahradili písmenko A písmom G, B písmom Z atď. Vznikla by šifra a za viac bodov by to možno niektorí aj skúsili. Alebo by ste dali indície ak by to nešlo.
- ďalej, keďže je tu veľa talentovaných ľudí, tak napríklad vymyslieť nejaký slogan FSka, alebo dokonca "hymnu"
- prípadne by ste mohli dať aj nejakú pasáž z knihy a že kto to dokončí najoriginálnejšie, hlasovalo by sa


Tak to je všetko z mojej strany... Ak sa to neujme, tak sa to neujme, ale za pokus to stojí :)
 


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Stormy Január 02, 2010, 01:14:40
Skvelý nápad založiť takýto topic Lectrice  :smitten: Ja sama mám jeden nápad, ktorý chcem predložiť vedeniu :)

Ale mňa osobne napr. napadlo, keď už sú tie grafické súťaže, nech nie je zadaná téma, ale nech sa nepoužívajú fotky, nič, nech pomocou photoshopu niekto nakreslí SEBA ako Na´vi, ako elfa... ale nech to nie je pomocou fotky, nech sa to nakreslí :) Môže byť zadaná postava - ja ako Neytiri, pri muž. pohlaví ako Jake Sully :) A myslím si, že takto by sa našiel niekto, kto by to dokázal :) Alebo výtvory ceruzky :) Na porovnanie by sa priložila fotka - ak by sa to odsúhlasilo :) Napríklad :)

EDIT: Alebo aj to s tými citátmi - napr. by sa dal nejaký vtipný citát, k tomu z akej knihy bol použitý a možno i možnosti :) A človek by mohol hádať, alebo sa pohrabať v knihách :) A dať odpoveď :)
A nemuselo by sa ani súťažiť niekedy o ceny, alebo body - ale len tak, zo srandy :) Aby sme sa pobavili :) Alebo skúsiť napísať niečo vtipné... nejakú reč napr. strýky Je ba... atď. :) Aby sme a zabavili :)
Alebo vymýšľať fantasy vtipy - sú ľudia ktorí majú i na toto talent. Alebo krátke vtipné príbehy :) Na napr. formát A5 :) A taktiež by to bolo len zo zábavy :) Nemuseli by sa dávať body :)

EDIT2: A tak ma ešte napadlo ohľadom grafiky a tak :) Čo máme avatary, v galérke na výber, čo keby ich vyrobili sami užívatelia? Nie len vyrezané obrázky, ale nech sú tam i textíky a pod. :) Alebo animácie! :) A mohla by byť zato i nejaká cena... a nejaké špeciálne avatary- všetko sa dá, len treba chcieť a je plno schopných grafikov! :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice Január 02, 2010, 05:24:27
Alebo by sa mohla konať tiež nejaká súťaž, kde by sa mali uhádnuť postavy fantasy na základe nejakých charakteristík.
Napíšem úplne primitívny príklad, len kvôli vysvetleniu: Stáva sa, že sa potknem na rovnej zemi, nie som žiadna kráska, predsa však mám dokonalého muža. Problém je, že už je dávno po smrti. Kto som?... nehovorím, že úžasný príklad, ale proste vieme asi že ide o Bellu Swan :D:D


Alebo - a toto sa mi dá dosť brutálne a neviem, či existujú vôbec takí odhodlanci, ktorí by sa na to dali, ale dajme tomu, že by ste skryli do 6 príspevkov na celom fóre obrázky... na fóre je momentálne okolo 44 000 príspevkov.. a tieto obrázky by sa museli nájsť a napísať vám, kde boli a čo na obrázkoch je. No, to dá prácu a samozrejme aj pevné nervy k tomu treba :D:D (toto pravdepodobne nie je až tak prevratný nápad, ale ak nás budete chcieť zničiť :D:D:D)   


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Petraela Január 02, 2010, 13:40:32
Chcem pochváliť Lectrice, že založila takúto tému a snaží sa tím o zatraktívnenie tohto fora/stránky. Tvoje nápady sa mi veľmi páčia. Myslím si, že všetky sa dajú využiť, pôjde tu už len o čas.

Vďaka aj Stormy. Takže dajte nám trochu času a určite sa na niečom dohodneme. :)

Lectrice a Stormy posielam po 10 bodov  :thumbup:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Vullame Endetropp Január 02, 2010, 15:02:24
prebiehala tu nejaká súťaž, ako zistím a nájdem, že prebieha nejaká mini súťaž?? ehm


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice Január 02, 2010, 15:05:45
minisúťaže viď - http://forum.fantasy-svet.net/index.php/board,236.0.html  ;)
Do tohto topicu napíš nejaké nápady, ak máš :)))


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Vullame Endetropp Január 02, 2010, 16:34:21
Aha, dobre ďakujem ti!!!  :angel:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Bruja Január 04, 2010, 22:21:38
Dobré nápady, páčia sa mi. :) Hmmm... Na nejaké to šifrovanie a opis postavy by som sa aj dala. :D Alebo dopísanie známej pasáže z knihy...


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: cerberos Január 25, 2010, 17:04:33
mne by sa pozdávala aj nejaká tvorba-či už kreslenie alebo písanie... napr. určí sa téma, hmm, zimná fantázia, a užívatelia budú mať vytvoriť nejakú báseň na min. xy veršov, dá sa téma- stretnutie dvoch rás, napríklad, a bude treba napísať poviedku na tútoi tému napr. na 2-3 strany alebo viac (vo Worde)... čo poviete?  :angry2: 


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Caterhine Január 25, 2010, 17:14:34
No poviem asi toľko, že si vymenovala súťaže, ktoré prebiehali počas zimy.

Na kreslenie: http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,1562.0.html

Poviedková ešte stále trvá do konca januára :) : http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,1581.0.html


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Vullame Endetropp Marec 14, 2010, 00:37:15
Chcel by som ukončiť tú moju 5-otázkovú súťaž na dni a chcel by som dať Poviedkovú súťaž, už mám všetko vymyslené a premyslené, len či by ste povolila .. potrebovali by sme sa dohodnúť!  :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Bruja Marec 14, 2010, 13:48:44
Petraela to spomínala, tak počkaj, kým ti pošle správu, ona to rieši. Pokiaľ napíšeš niekomu z nás, tak sem už písať nemusíš. :cool:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Petraela Marec 14, 2010, 15:14:24
Malo by to vyť už vyriešené.  :thumbup:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Vullame Endetropp Marec 14, 2010, 15:14:58
No už to je ...  :cry: :thumbup:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice Júl 01, 2010, 01:16:35
Hmmm.. ja nesúťažím, to je fakt, ale bolo tu už mnoho súťaží a tak mi napadlo, že prečo to neskĺbite do jednej veľkej súťaže? :) aby to bolo napínavejšie...

viac kôl, viac tém, viac úloh, iné druhy... každý je talent na niečo iné :) a keby to ešte bola aj celoročná súťaž, tak by ste mali permanentne postarané o návštevnosť...

napr. 1. kolo by bolo ako dobre poznajú filmy fantasy ľudia ... a tam by ste dali obrázky z filmov, aj sountracky a tak
2. kolo ako dobre poznajú stránku, zopár otázok ohľadom napr. vzniku stránky, počet sekcii a iné
3. kolo môžu byť klasicky otázky o knihách
4. kolo by ste dali naaa šikovnosť, tvorivosť.. napr. niečo nakresliť, alebo slogan vymyslieť, alebo hoc aj to s tými bizarnými vetami
5. kolo by boli nejaké logické úlohy s fantasy, alebo prešmyčky, tajničky

a tak ďalej :)

a ešte by ste navyše mohli dať tam aj to s tým prispievaním, ako je tohtoročná súťaž a ešte bonus, že by sa každý mesiac na určité obdobie zjavilo aj nejaké to písmenko v tej sekcii, kde by bolo vždy určité kolo súťaže a kto by nazbieral všetky písmenká, dostal by niekoľko bodov do finálneho súčtu.

Jednotlivé kolá by sa zverejňovali len na určitý čas, aby museli užívatelia navštevovať stránku a ak nestihnú, tak by som ešte vytvorila aj položku v shope, aby si mohli určité kolo zakúpiť za fantasioly.

A aby to ešte bolo aj okorenené, tak by ste mohli prípadne aj niektorým dať body za rýchlosť, prípadne dať za každé kolo tým, čo sa zapojili 5 bodov do rasy.

Napísala som to veľmi stručne... a neviem, či je všetko jasné, ale koniec koncov, je to len návrh  ;)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Iano Júl 01, 2010, 17:38:57
je to dobrý návrh podla mna aj to je dobre sformulovane, naozaj by sa taka sutaz zisla :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice Júl 02, 2010, 12:09:19
Ďakujem Iano, som rada, že sa ti páči :)

V noci mi napadla aj ďalšia súťaž. Hmm... neviem, či je technicky možné tak sem pridať súbory, ale určite sa to dá potom modifikovať.

V skratke: Predstavme si desať zaheslovaných súborov word. Každý tento súbor má iné heslo a v ňom sa nachádza text s počtom bodov do rasy. Tieto heslá sa dajú rozlúštiť na základe indícii, ktoré by sa dali získať rôznymi spôsobmi. Jeden spôsob by bol len rozlúštiť slovo na základe indícii, ktoré by sa zjavovali na určitý čas, druhý spôsob by bol získanie indície na základe pridania kb, recenzie, alebo novinky. Tretí spôsob, jeden z najťažších by bol rovno nájsť heslo, ktoré by bolo niekým z vedenia ukryté niekde na fóre, v nejakom príspevku, v hociktorom topicu. Štvrtý spôsob by bol zakúpenie si hesla za niekoľko fantasiolov - užívateľov risk, že ktorý súbor a s akým počtom bodov sa mu tým heslom otvorí... kvázi hazard by to bol. Samozrejme každý súbor by mal inú hodnotu. Najmenej bodov by mal súbor, ktorý sa dá rozlúštiť najľahšie, lebo by boli indície získané zo zverejňovania. Najviac bodov by mal ten, ktorého heslo by bolo ukryté na celom FSku, lebo vyhľadať také niečo dá zabrať. Na iné spôsoby získavanie indícii som zatiaľ neprišla, ale ak sú, tak by sa pridali.

Jednotlivé súbory by teda neboli označené. Aby užívateľ musel poskúšať súbory. Avšak podotýkam, že k tomu zakúpenému heslu by som dala viac súborov (s tým istým heslom), aby to splnilo účel svojho hazardu. Možno teraz takisto niekoho napadne, ako by sa vyriešilo to, aby nebol chaos, že ktorá indícia patrí k akému slovu a ako vyriešiť to, aby užívatelia správne napísali heslo. Riešenie je jednoduché. Indície, ktoré by viedli k jednotlivým heslám by boli označené písmena od A až po napr. J, pričom tieto by neznačili poradie súborov a heslo by muselo byť vždy jednotné číslo nominatívu napísaného veľkými písmenami.

Snáď som na nič podstatné nezabudla a je to zrozumiteľné :)

Ukážem ešte príklad jednoduchý:

Indície zverejňované - A.teplo, B. hélium, C.erupcia, D. vesmír ------ heslo: SLNKO ---- vedie k niektorému zo súborov.. poskúšam --- otvorím súbor a v ňom stojí: Získavaš 5 bodov pre svoju rasu, napíš niektorému moderátorovi, webmasterovi, alebo  adminovi. Gratulujeme.

 :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Iano Júl 02, 2010, 17:01:17
Zabudla si,že treba do súboru tiež dat nejaké heslo, čim sa preveri podvadzanie.


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Scary Júl 02, 2010, 17:34:05
Tiež si myslím, že je to dobrý nápad.  ;) Ale ako Iano písal, treba domyslieť bezpečnosť, alebo ako to nazvať. Ak by aj bolo nejaké heslo, čo ak sa nájde nejaký "užasný" jedinec, čo ho skopčí a rozpošle?  Ďalšie podvádzanie je na svete.


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice Júl 02, 2010, 18:03:57
Tak to je jasné, že keby sa náááhodou niekde niečo takéto realizovalo, tak by sa domyslela bezpečnostná stránka veci a takisto pravidlá, atď, atď :) Ale inak máte pravdu to s tým podvádzaním .. hm, hm, hm, mi to ani nenapadlo... čiže najlepšie by potom bolo stále ten súbor, ktorý už bol otvorený meniť, že? Tak by to potom vlastne fungovalo buď na princípe, že kto prvý otvorí súbor, ten si ho aj berie a dá sa preč... alebo by sa zmenilo to slovo vo vnútri, ako napísal Iano a ten, kto ho už predtým otvoril, tomu by už heslo nefungovalo :)  Myslím, že prvá možnosť je ľahšie zrealizovateľná, a tak by sa dalo viac súborov na to jedno heslo a v každom súbore iné overovacie heslo.

Ale tak ... myslím, že to až tak dopodrobna tu riešiť nemusíme... aj tak je to len čisto hypoteticky teoreticky. Na druhej strane, aspoň sa rozprúdila diskusia a rozmýšľame  :vamp3: 

EDIT: Aj keď, tiež to je hlúposť, lebo potom by si dotyčný otvoril všetky súbory a podal ďalej. Tak už jedine tak, že by také súbory, kde by boli heslá na základe zverejnených indícii, by boli len pre prvých troch najrýchlejších. A ten najťažší pre jedného. A pri tých, kde ide o aktivitu, tam by bolo aj tak podozrivé, že vie heslo niekto, kto ani neprispel :P Alebo možno niečo úplne iné :) aj tak si myslím, že.... to je jedno :)Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Bruja Júl 08, 2010, 15:05:50
Hm, zaujímavé nápady, Lectrice. Ja osobne som skôr za kratšie súťaže, pretože pozornosť ľudí nikdy dlho nevydrží. Súťažiť celý rok - neviem si predstaviť, že by pri tom niekto vydržal. Trojmesačná súťaž - to ešte ok, ale s dlhšími by už bol podľa mňa problém.  :angry2:

Ale s tými heslami je to zaujímavý nápad. Hmmm, porozmýšľame, ako by sa to dalo spraviť. Len sme teraz dosť busy, tak to bude asi trvať. Ale mne sa to pozdáva.


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice Júl 08, 2010, 20:02:21
Asi máš pravdu, že rok je dlho, ale ak by ste to skrátili ako hovoríš, možno by sa ujalo niečo viackolové :)

A ďakujem, som rada, že sa ti moje nápady páčia, teší ma to  :smitten:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Whitewash Júl 14, 2010, 09:10:25
Určite sa to budú dať tieto nápady rozdeliť do viacerých súťaží :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: fantasy September 06, 2010, 10:42:54
evka8d v tomto príspevku (http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,335.msg66980.html#msg66980) vytvorila veľmi pekný obrázok fantasy-sveta, konkrétne ide o upravené logo zo záhlavia stránky a sú tam doplnené postavičky reprezentujúce jednotlivé rasy. Tak ma napadlo, čo takto vytvoriť takú grafickú súťaž? Úlohou by bolo vytvoriť logo, niektoré veci by boli dané, napríklad rozmery loga a museli by tam byť slová fantázia, fikcia, f-shop a faun, aby sa dalo odkazovať na ostatné súvisiace stránky, a samozrejme by tam mal byť tiež nápis "Fantasy fórum", ale zvyšok by bol na predstavivosti a kreativite súťažiaceho. Do súťaže by sa mohol zapojiť každý, výtvory by sa posielali anonymne a potom by sa spustilo hlasovanie o najkrajšie logo. Na základe výsledkov hlasovania by sa určilo poradie, prvé tri najkrašie logá (alebo aj viac) by získali body pre svoju rasu a víťazné logo by na určité časové obdobie (napr. 1 mesiac alebo aj dlhšie) nahradilo terajšie logo :) Myslím si, že pre víťaza by to bolo pekné ocenenie vidieť svoje logo na chvíľu na stránke :) Tak dajte vedieť, čo si o tom myslíte :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Petraela September 06, 2010, 11:45:09
je to zaujímavý nápad :) určite nad ním porozmýšľame.


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Annabeth September 06, 2010, 14:56:59
Ja by som mala taký nápad, že by mohla byť podobná súťaž ako súboj rás na chate, ale nie o knihách, ale filmoch. Myslím dialógy s filmou, samozrejme tiež zmenené mená. Podľa mňa by to bolo dobré aj pre tých, ktorý čítajú menej. Je to len taký návrh.  :teeth:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Stormy September 06, 2010, 15:06:22
Problémom je, že nájsť scenár s dialógmi je ťažké a navyše, nie vždy keď človek počúva napíše presné znenie, je možné, že mu niečo vypadne. Ako nápad to nie je zlý, určite sa nato pozrieme ;)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice September 06, 2010, 16:10:34
Annabeth, neboj, budú kolá, ktoré budú univerzálne aj pre tých, ktorí nečítajú, ale tvoj nápad sa mi páči :) že niečo s replikami z filmov :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Annabeth September 06, 2010, 17:21:38
Napadlo ma to, lebo sa mi veľmi páčila tá súťaž s knihami, a chcela by som, aby sa zapojilo aj viac ludí.  :jumpinlove:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Whitewash September 06, 2010, 18:07:08
Annabeth: teší nás, že sa ti to páči, inak súťaž s knihami nie je v rámci súbojov medzi rasami na chate, jediná, takže sa máš ešte na čo tešiť ;)

Chceme, aby viac-menej stále prebiehala nejaká (aspoň mini - o body) súťaž, takže keď skončia tie, ktoré máme teraz naplánované, tak môžme zaradiť aj tvoju :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: evka8d September 06, 2010, 18:22:07
evka8d v tomto príspevku (http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,335.msg66980.html#msg66980) vytvorila veľmi pekný obrázok fantasy-sveta, konkrétne ide o upravené logo zo záhlavia stránky a sú tam doplnené postavičky reprezentujúce jednotlivé rasy. Tak ma napadlo, čo takto vytvoriť takú grafickú súťaž? Úlohou by bolo vytvoriť logo, niektoré veci by boli dané, napríklad rozmery loga a museli by tam byť slová fantázia, fikcia, f-shop a faun, aby sa dalo odkazovať na ostatné súvisiace stránky, a samozrejme by tam mal byť tiež nápis "Fantasy fórum", ale zvyšok by bol na predstavivosti a kreativite súťažiaceho. Do súťaže by sa mohol zapojiť každý, výtvory by sa posielali anonymne a potom by sa spustilo hlasovanie o najkrajšie logo. Na základe výsledkov hlasovania by sa určilo poradie, prvé tri najkrašie logá (alebo aj viac) by získali body pre svoju rasu a víťazné logo by na určité časové obdobie (napr. 1 mesiac alebo aj dlhšie) nahradilo terajšie logo :) Myslím si, že pre víťaza by to bolo pekné ocenenie vidieť svoje logo na chvíľu na stránke :) Tak dajte vedieť, čo si o tom myslíte :)

jaj ty, berieš mi myšlienky rovno z úst  :D  :cool: ...páči sa mi tento návrh od fantasy, určite by sa tu našlo veľa talentovaných kandidátov a napríklad by sa mohlo vymyslieť aj nejaké motto, alebo vlajka. Alebo ešte kresliarska súťaž, napríkld o najlepší fanart.

A potom, čo sa týka ešte tej súťaže na chate, tak by sa mi páčilo ako ďalšie kolo napríklad hádanie postáv. Akože by niekto hral nejakú postavu a ostatní by hádali kto je. Myslím, že to tu už aj niekto spomínal:) A to by myslím, nebolo len pre tých, čo čítajú knihy, lebo postavy sa dajú predsa uhádnuť, aj keď vidíte napr. film ;)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice September 06, 2010, 18:26:09
Evka, čiže by to bolo také kvázi Hádaj, kto som? :) že by dotyčný, kto by to robil, len odpovedal áno, nie, a pýtali by sa užívatelia a potom, kto uhádne vyhráva? :)

To nie je zlé .. ono všetko sa dá ako minisúťaž... podľa mňa :vamp3:


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Bruja September 07, 2010, 07:26:49
Grafické súťaže mávame, v budúcnosti budú aj ďalšie, len nechceme všetky súťaže nakopiť do jedného týždňa, ale mať ich trochu pravidelne rozmiestnené.

Hm, s tým hraním postavy je to zaujímavá myšlienka.


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: evka8d September 07, 2010, 08:43:53
Áno, presne, Lectrice, tak nejako som to myslela :) Podľa mňa by to mohlo byť dobré ako ďalšie kolo do súťaže na chate, ale neviem, keď sa tu teraz uvažuje, či sa v tom bude vôbec pokračovať :(


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Lectrice September 07, 2010, 15:00:14
To som tam dala len hypoteticky :) ak bude záujem, tak jasné, že sa to nezruší :) to sa neboj :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: evka8d September 17, 2010, 23:07:33
Mňa teraz napadlo ešte k tej fanartovej súťaži, či by to nemohlo byť napríklad tak, že by sa zadala nejaká kniha prípadne by sa mohla poslať konkrétna ukázka a k tej by sa potom kreslila nejaká ilustrácia :)
Alebo by sa zadala najaká jednoduchá téma a každý by nakreslil nejakú scénu z knižky, ktorú čítal, ktorá mu tú tému pripomína.  (napr. téma na tému JAR by sa kreslila nejaká scéna z knižky, čo súvisí z jarou :))


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Bruja September 18, 2010, 11:01:10
Podobnú súťaž sme už mali s knihou Atramentové srdce a grafické súťaže ešte určite budú. :) S tou jarou je to zaujímavý nápad.


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: evka8d September 18, 2010, 14:51:19
To s jarou bol len príklad ako by to mohlo asi vyzerať :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Iano September 18, 2010, 18:16:48
čiže ak som dobre pochopil, určí sa napr. ukážka z knihy (napr. Harry Potter pri prepade ministerstva, kapitola z HP7)
a kreslí sa ako si to predstavujeme


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: evka8d September 18, 2010, 19:02:26
Áno, niečo ako ilustrácia k danej ukážke  :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Annabeth September 18, 2010, 19:30:47
Mne sa to páči. Určite by som sa zapojila, len problém je, že postvy mi nejdú, no ale ako nápad je to super. Určite by som to aspoň skúsila :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: evka8d September 18, 2010, 19:47:28
Myslím, že nebude nevyhnutné kresliť postavy, záleží od témy, aká by bola :) Aj tak je zatiaľ o tom bezpredmetné hovoriť, pretože nie je isté, či súťaž s takýmto zadaním vôbec bude a ja o tom nerozhodujem  :angel: :)


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Bruja September 19, 2010, 13:05:58
Ako som už povedala, grafická súťaž určite bude, ale nie v najbližších dňoch. Bolo by dobré zapojiť ju do takého obdobia, kedy je súťaží pomenej, možno po definitívnom uzavretí poviedkovej súťaže. Uvidíme, čo poriešime.


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: Sirane Júl 08, 2011, 16:33:53
 :shy2:  No aj ja by som mal menší nápad.
 
   Nápad:
    No mohli by ste každý týždeň dať neaký úryvok z knihy - napríklad z Mariotovi dedičov a my by sme museli hádať z akej knihy to je .


Názov: Re: Návrhy na súťaže
Prispievateľ: evka8d Júl 08, 2011, 17:48:04
Ahoj, ty tu musíš byť nová, keďže takúto súťaž tu už dlhú dobu máme na chate aj keď momentálne už nie je celkom oficiálna :)


Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.