Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Registrovať - Požadovaná informácia
Váš prihlasovací účet, ktorý si práve vytvárate, bude platiť pre celý Fantasy-Svet a všetky jeho sekcie (fórum, portál, Faunova galéria, Fan-Fiction, atď...).
Po prihlásení pomocou tohto účtu budete automaticky prihlásený aj v zvyšných častiach Fantasy-Sveta.
Niektoré akcie (napríklad pridávanie poviedok do Fan-Fiction sekcie, pridávanie obrázkov do Faunovej galérie, a podobne...) môžu vyžadovať priradenie dodatočných práv Vášmu účtu. Pre bližšie informácie kontaktujte administrátorov.
Užívateľské meno:
Toto je váš login nick, ktorý budete používať pri prihlasovaní do systému.
Email:
Musí obsahovať platnú emailovú adresu.
Zvolte heslo:
Overte heslo:
Obrazove overenie registracie:
Ste človek?:
(ochrana proti botom, mali by ste zvoliť možnosť Áno)
Túto stránku odporučil:
Odporučil ti niekto z užívateľov túto stránku?
Nájsť odkazujúceho člena Nájsť odkazujúceho člena
Meno / Priezvisko:
nepovinné pole, nemusíte vypĺňať
Bydlisko:
nepovinné pole, nemusíte vypĺňať
Rodinný stav:
Prosím vyberte jedno zo zoznamu
Záľuby:
nepovinné pole, nemusíte vypĺňať
Odkiaľ ste sa dozvedeli o tomto fóre?:
Prosím vyberte jedno zo zoznamu
Kód pre získanie bonusu:
Ak poznáš kód, pomocou ktorého získaš pri registrácii bonus, zadaj ho do tohto poľa
 • 1. Je zakázané používať v príspevkoch vulgarizmy obchádzaním cenzúry (vymieňanie znakov, medzery medzi znakmi a pod.)

 • 2. Zakazuje sa urážať konkrétne osoby, ostatných užívateľov, moderátorov, administrátorov a iných členov fóra.

 • 3. Je zakázané spamovať. Spammeri, ktorí tapetujú a spamujú, budú potrestaní bez napomenutia.

 • 4. Ak niečo chcete od nejakého KONKRÉTNEHO užívateľa, kontaktujte ho prostredníctvom Súkromných Správ, a NEPÍŠTE to do verejného topicu, aj keď sa predmet vášho záujmu týka priamo témy, o ktorej ten topic je. Obzvlášť sa vyvarujte žiadania si nejakého obsahu, ktorého spôsob nadobudnutia by nemusel byť celkom legálny, verejnou cestou (v topicu). Za svoje Súkromné správy si zodpovedáte úplne sami, a teda je len na vás, čo prostredníctvom nich "vyvediete". Za opakované porušenie tohto pravidla vám veľmi rýchlo môže byť udelené verejné napomenutie, prípadne nejaká vyššia forma trestu.

 • 5. Je zakázané vytvárať si viac ako jeden login účet. V opačnom prípade riskujete zmazanie VŠETKÝCH vašich účtov. Pri vyberaní login mena sa snažte zvoliť nejakú zmysluplnú kombináciu znakov. Jednak sa na vás budú ľahšie odkazovať ostatní a jednak túto kombináciu budete používať zakaždým pri prihlasovaní, a ak tam dáte niečo krkolomné, skomplikujete život aj sebe.

 • 6. Formátovanie textu (zmena farby, štýlu atď) používajte len ak to má zmysel. Obzvlášť sa vyvarujte použitiu formátovania textu na celý váš príspevok

 • 7. Predtým, ako založíte novú tému, použite funkciu Hľadať, či sa už podobná téma vo fóre náhodou nenachádza.

 • 8. Je zakázané používať avatar, podpis atď. s reklamným, rasistickým a iným nelegálnym podtextom(obrázkom).

 • 9. Veľkosť avataru zvoleného užívateľom nesmie prekročiť rozmery 100x100px. Maximána veľkosť obrázku v podpise je obmedzená na 600x150px. Celková výška podpisu (súčet výšok obrázkov, textu a medzier, od deliacej čiary oddeľujúcej podpis od textu príspevku, až po spodný okraj posledného užívateľského prvku tvoriaceho podpis, pri rozlíšení obrazovky 1280x1024px) nesmie prekročiť 350px.

 • 10. Úmyselná reklama na iné diskusné fórum, stránku podobného zamerania, alebo akékoľvek odkazy na stránky s úmyslom propagácie, či vlastného prospechu, sú zakázané (výnimku tvorí situácia, keď odkazujete na konkrétny topic v danom fóre / konkrétny dokument, ktorý obsahuje informáciu relevantnú v diskusii, kam takýto odkaz umiestňujete)

 • 11. Snažte sa písať podľa možností hodnotné príspevky. Príspevok musí obsahovať aspoň jednu zmysluplnú vetu (tj nesmie obsahovať LEN smajlíky, slová ako LOL, ROFL a pod.). Tiež musí byť k danej téme, inak bude zmazaný. Ak bude mimo témy rozoberanej v danom fóre celý topic, bude presunutý do Off-Topic, alebo zmazaný (záleží od našej momentálnej nálady a od toho, či to zakladateľ topic-u spravil po prvý raz, alebo to robí permanentne.)

 • 12. Témy  (topic-y) pomenujte tak, aby čo najpresnejšie vystihovali obsah témy, ktorú zakladáte. Témy s názvami: HEHE, LOL, super, úžasné a pod. narúšajú poriadok ich názvy budú upravené, pri opakovanom porušovaní tohto pravidla budú témy zmazané alebo zamknuté a uživateľ bude okamžite upozornený.

 • 13. Ak nie ste spokojní s prácou moderátorov, váš priestor na sťažnosti je v sekcii O fóre. K svojej sťažnosti priložte aj seriózne dôvody, čo vás k nej viedlo.

 • 14. Užívateľom sa dôrazne odporúča čítať všetky administrátorské oznamy, doplňujúce pravidlá atď... (nechcem povedať priamo prikazuje, keďže aj tak nemáme ako skontrolovať, či si ich všetci naozaj prečítali, ale ich neznalosť neospravedlňuje pred akýmkoľvek postihom za prípadné porušenie niektorého pôvodného/aktualizovaného pravidla, prípadne direktívy vyplývajúcej z administrátorského oznamu.)

 • 15. Pri odpovedani na posledný prispevok témy sa vyvarujte použitiu citácie posledného príspevku, obzvlášť, ak je dlhý (15 a viac riadkov) - sprehľadní sa tým fórum.
   
 • 16. Každý text, ktorý by mohol byť považovaný za spoiler, alebo by mohol nejakým iným spôsobom vopred prezrádzať informácie o príbehu v knihách, filmoch, a pod., musí byť označený príslušným BB tagom (tag [ spoiler ] - bez medzier, pri posielaní príspevku to je tlačítko s nápisom Sp )

 • 17. Pri písaní príspevkov sa snažte písať tak, aby váš text po vás ostatní mohli čo najľahšie prečítať. To znamená, snažte sa písať spisovne (samozrejme za drobné gramatické chyby vás nikto neukameňuje), bez zbytočne veľkého počtu smajlov, hlavne keď ich použitie v takom množstve nie je adekvátne, a takisto sa vyvarujte používaniu všelijakých "novodobých slangov" spočívajúcich napríklad v zámene písmen (lebo potom tho niqto newie prečýtať a wyzerá tho ... zle)  

 • 18. Pri zakladaní topicov o filmoch pridajte aj stručný obsah, nech je jasné, o čo ide aj pre tých, ktorí daný film nepoznajú. Nekopírujte recenzie z iných portálov, sú to originálne diela a vzťahujú sa na ne autorské práva! Ak chcete upozorniť na nejakú recenziu, vložte link.

 • 19. Za pravdivosť vyplnených údajov vo svojom profile zodpovedá výhradne samotný užívateľ. Fantasy-Svet nenesie zodpovednosť za prípadné chyby, napríklad sprístupnený nevhodný obsah, ktoré nastanú v dôsledku nesprávne, alebo nepravdivo vyplnených údajov v profile.Tieto pravidlá sú záväzné globálne pre celé fórum. V prípade konfliktu niektorého bodu medzi pravidlami stanovenými pre jednotlivé sekcie ich moderátormi a Hlavnými pravidlami, majú Hlavné pravidlá vyššiu prioritu.
Administrátor môže udeliť niektorému používateľovi súhlas na vykonanie niečoho, čo by mohlo porušiť niektoré z týchto pravidiel. Takýto súhlas je jednorázový, nedáva používateľovi všeobecné právo na obchádzanie tohto pravidla kedykoľvek.

Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
Sitemap
Schvalovanie prispevkov

Stránka vytvorená za 0.053 sekúnd, 11 SQL dotazov.